Punonjësit e hotelierisë për në Zvicër

Numri i njoftimit: 94122 | Postuar në: 19.07.2023, 16:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Per nje resort te rendesishem me 5 yje te nje zinxhiri te njohur ne sektorin e hotelerise ne Zvicer kerkojme: Punonjes Catering-Hotel

Konkretisht, ne jemi në kërkim të personelit për të kryer detyrat e mëposhtme:

Banakier/Kamerier/Staf në këmbë/Kuzhinier/Personel i kuzhinës/Pjatalarëse/Asistent kuzhinier

Kërkesat:

Kandidati ideal ka një diplomë në sektorin turizëm-hotelierë, ka fituar përvojë, qoftë edhe të shkurtër, brenda konteksteve të ngjashme në strukturat e kategorive apo restorante me standard të lartë cilësor 4/5 yje.


Pansioni dhe akomodimi i ofruar

 Përmet     Përmet

Dërgo E-mail

 Allan