Traktor

Numri i njoftimit: 94145 | Postuar në: 28.08.2023, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet traktor 15HP me ne gjendje perfekte dhe shume te mbajtur. Me te gjitha sherbimet e kryera, i bere remont. Vaj filtro te ndrruara, freksion dhe rripa te rinj. Hidtaulik te ri,ndizet me celes, me drita,cdo sherbim te kryer ne kohe. I pershtatshem per pemtore, vreshtari apo mini sera. Shume ekonommik 1 pistonç. Eshte perdorur vetem per transport ..Ne kte cmim perfshihet vetem traktori. I gatshem per prove.

 Librazhd     Prrenjas

Dërgo E-mail

 Andi