Shitet Centrifuge per Fragmentimin e gjakut

Numri i njoftimit: 94146 | Postuar në: 02.09.2023, 21:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet centrifuge per fragmentimin e gjakut dhe krijimin e membranave.
https://youtu.be/7qaXvZejnPQ
Shume pak e perdorur.
Cmimi 2000€
Te interesuarit te kontaktojne ne nr 00355696229544

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Amarildo Caka