shes ore luksoze

Numri i njoftimit: 9437 | Postuar në: 24.05.2014, 08:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Orë dore / Për Meshkuj / Orë luksoze

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet Ore Zviceriane Rado Jubile 1036 SWISS MADE. E Ardhur Nga Italia, Me keto CIlesi : Zinxhir Qeramike i Cilesise se larte.... Me 12 gure .... Me Xham Piramidial.... I reziston Thyerjes ndaj goditjeve te forta me çeles ose reniet ne toke ose dicka aksidenciale, dhe rezistente ndaj Ujit..

 Bulqizë

Dërgo E-mail

 endri skarra