varse

Numri i njoftimit: 9467 | Postuar në: 24.05.2014, 22:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Aksesore dhe pajisje / Aksesore për meshkuj / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


varse per meshkuj anti dryshk 67 cm e gjat

 Durrës

Dërgo E-mail

 Ergys