JU REKOMANDOJME NE QENDER TE BUDAPESTIT NJE RESTORANT TIPIK

Numri i njoftimit: 9520 | Postuar në: 27.05.2014, 22:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


JU REKOMANDOJME AGJENSIVE TURISTIKE KETE RESTORANT KARAKTERISTIK HUNGAREZ NEN ADMINISTRIMIN E NJE FAMILJE SHQIPTARE NE BUDAPEST.

Podrumi me Oxhak eshte nje restorant i renovuar dhe i rehatshem per 36 persona ne qender te Budapestit, ne katin perdhese te nje godine historike. Punime origjinale druri, tulla shumevjecare, oxhak, mobilje te vecanta, punime hekuri, ndricime individuale dhe ngjyra te shumellojshme e bejne kete vend special. I akredituar sipas standarteve evropiane te restoranteve, me te gjitha kushtet e kohes, dizajn modern. Ambient i kondicionuar, ku nuk lejohet duhani, kabell televiziv, pakete sportive, televizore plazma, sistem audio, internet wireless dhe kushte per femije. Shume vite experience ne fushen e turizmit me referenca te shkelqyeshme kombetare, shef kuzhine i njohur hungarez dhe staf professional, te cilet e bejne qendrimin tuaj te kendshem.

Ne i urojme mireseardhjen te gjithe mysafireve tane ne kete vend, ku te rinjte, familjet, shoket dhe shoqet dhe koleget do te kenaqen me njeri tjetrin ne nje ambient te ngrohte dhe privat, ku klientet jane gjithmone ne vend te pare. Restoranti eshte i hapur cdo dite te javes nga dreka deri ne mesnate, mirepret te gjitha ata qe kerkojne nje atmosfere me stil unik, servirje nga staf i shoqerueshem, oferte ushqimesh dhe pijesh te shkelqyeshme sipas menyse standarte ose ditore fikse. Cdo jave ne oferte meny e re, cmime te arsyeshme dhe muzike e kendshme per klientet tane. Distributor zyrtar i birres Dreher, kafes Lavazza dhe produkteve Coca-Cola.

Menyja jone eshte kreative, permban ide origjinale dhe eshte gjate gjithe kohes ne zgjerim sipas nevojave te klienteve, duke perfshire recetat vegjetariane. Ushqimi yne sherbehet ne vend ose merret me vete, porosia online dhe dergesa ne shtepi eshte e mundshme nepermjet sitin tone web. Ushqimi yne pergatitet nga ingrediente te cilesise se larte dhe te fresket, kuzhina e hapur funksionon sipas kushteve te rrepta te higjenes ne perputhje me kerkesat HACCP. Menexhmenti dhe stafi yne punon vazhdimisht per te ngritur nivelin e sherbimit ndaj klientit ne perputhje me kerkesat e kohes, se shpejti shresojme t’ju kemi edhe ju klientet tane! Restoranti ka nje sistem modern industrial te menexhimit te ajerit, sistem alarmi kunder zjarrit dhe tymit, bombola kunder zjarrit ne perputhje me standartet e sigurise.

Adresa jone eshte 1139 Budapest, Gömb utca 5, Hungari

Siti web www.kemencespince.hu

Twitter kemencespince

Facebook Kemences Pince, Kemences

Telefon, celular +3617985380, +36202611145

Email info@kemencespince.hu

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Kemencés Pince Restorant >(Ndërmarrje)