veshje per femra me shumice

Numri i njoftimit: 9637 | Postuar në: 03.06.2014, 18:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Bluza

Madhësi: XL

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 380 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten me shumice veshje per femra (bluze,strece ,fustane ,funde pantallona etj)Cmimi me shumice 380 lek.Adresa Lagja nr 12 Rruga Deshmoret pallati 1926 Durres.Dyqani ndodhet perbri Pallatit te sportit,perballe Tirana Bank tek Pallati i ri 10 katesh tek mulliri.

 Durrës

 Fatmiri