Sony Ericson

Numri i njoftimit: 9640 | Postuar në: 22.06.2014, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Sony Ericsson

Modeli: x10 mini pro

Çmimi: 110 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


ne gjendje shume te mire . i perdorur kamera 5 mp versioni 4,0,3

 Gjirokastër

 kristi