Shtepi Pushimi ``Da Milano`` Ne Plazhin E Velipojes (2014)

Numri i njoftimit: 9648 | Postuar në: 04.06.2014, 23:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Shtepite jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Cmimi eshte i arsyeshem.

Per informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Gentian