shitet shtepi private 2 kateshe

Numri i njoftimit: 9697 | Postuar në: 09.06.2014, 09:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 75.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepi 2 kateshe vetem kati i pare i rreulluar . 3dhoma+kuzhin+koridor te madh +ballkon.

 Librazhd

Dërgo E-mail

 klajdi