Gabina Plazhi "Lagji"

Numri i njoftimit: 9705 | Postuar në: 10.06.2014, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Gabinat e Plazhit gjenden prane Portit te Jahteve ne orikum.Ju ofrojme gabina te rehatshme me te gjitha kushtet dhe nje ambjent te kendshem per te kaluar sa me mire pushimet tuaja.
Tel 0698949181

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Neritan