shesim kompjuter

Numri i njoftimit: 9715 | Postuar në: 10.06.2014, 23:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 250 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 6.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


13 kompjutera me printer dhe fakese jan ne gjendje te mire..ndodhet ne cole te posta e colese

 Vlorë

Dërgo E-mail

 andi