shes kompiuter te perdorur

Numri i njoftimit: 9742 | Postuar në: 14.06.2014, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 90.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


shes nje kompiuter ,fiks,te perdorur .procesor intel celeron 2.60 GHz....ram 1GB,,,,,,hardisk 80 GB,,,, karta grafike 256 MB.....ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE DHE I SHPEJT...SHES VETEM NJESIN,,,,per cdo imfo cel ,0694610477....

 ARSEI