SHES KITARE ELEKTRIKE BASHKE ME AMPLIFIKATOR 35,000 leke

Numri i njoftimit: 9743 | Postuar në: 14.06.2014, 13:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 Lekë

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kitare elektrike Stagg I300 dhe amplifikator Vox AD15V me kabell lidhes per 35,000 leke bashke ose vec e vec kitara 22,000 dhe amplifikatori 18.000. I kam blere para 10 muajsh per 69,000 lek te reja (36,000 kitara dhe 33,000 amplifikatori). Shume pak te perdorur vetem ne shtepi 1-2 here ne jave. Te dyja pajisjet jane shume profesionale si per te luajtur neper gigs, koncerte dhe lokale ashtu edhe per tu praktikuar per te gjitha llojet e muzikes,qe nga pop dhe blues deri te rock, heavy metal, punk etj.

Kontakti: Skerdi 069 336 76 28

Kitara:
Heavy "ISC" Electric Guitar
- Pickups : 2 x Single Coil + 1 x Humbucker
- Controls : 1 x Volume + 1 x Tone
- Pickup Selector Switch : 5-way
- Body : Solid Alder
- Neck : Hard Maple Bolt-On, 648 mm, (25.5 in.)
- Fingerboard : Rosewood, 22 Frets
- Bridge : Classic "S" Style Tremolo
- Machine Heads : Diecast, Nickel
- Colour : Metallic Black (MBK)

Amplifikatori:
Features: Ka 4 kanale gjithsej:
- Preset
- Manual
- 2 Kanale qe mund te ruah setting e tua

Ka shume efekze built in, Disa dhe te kombinuara:
- Auto Wah
- Compressor
- Compressor + Phaser
- Compressor + Chorus
- Chorus + Delay
- Chorus + Reverb
- Flanger + Reverb
- Tremolo + Reverb
- Rotary + Reverb
- Delay
- Reverb

Gjithashtu ka shume opsione per rryma muzikore:
- Boutique CL: Dumble Overdrive Special
- Black 2X12: Fender Blackface
- Tweed 4X10: Fender Bassman
- AC15: Vox AC15
- AC30TB: Vox AC30 Top Boost
- UK 70′s: Marshall Super Lead
- UK 80′s: Marshall JCM800
- UK Modern: Marshall JCM900
- Numetal: Mesa Boogie Triple Rectifier
- US Higain: Soldano SLO100
- Boutique OD: Dumble Overdrive Special

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Skerdi