shes bluzen origjinale te Arjen Robben

Numri i njoftimit: 9774 | Postuar në: 17.06.2014, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 Lekë

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Veshje

Lloji i njoftimit: Shitet


bluze e Bayern Munchen

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Ledri