Shitet mjalt dhe qumesht blete

Numri i njoftimit: 9784 | Postuar në: 18.06.2014, 23:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI NE NUMRIN 0698500375

 Kolonjë

Dërgo E-mail

 Robert Xhaxho