shitet mjalt dhe qumesht blete

Numri i njoftimit: 9788 | Postuar në: 19.06.2014, 11:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i njoftimit: Shitet


PER ME SHUME INFORMACION TELEFONONI NE NUMRIN 0698500375
ose na ndiqni ne facebook/bletari Starje

 Kolonjë

Dërgo E-mail

 Robert Xhaxho