Apartament Pushimi ne Sarande

Numri i njoftimit: 9817 | Postuar në: 20.06.2014, 13:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qera apt banimi per pushime verore komplet i klimatizuar, si dhe per qendrese me te gjate, ne qender te Sarandes (prane portit turistik), 96m2, 2 dhoma gjumi, guzhine gatimi dhe soxhorno, 1 banjo, 1 ballkon perpara detit. Te kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Ju merrni vetem veshjet!

 Sarandë

Dërgo E-mail

 holidaysaranda