Dhoma me qera ne Uje te Ftohte

Numri i njoftimit: 9851 | Postuar në: 23.06.2014, 12:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Jap dhoma me qera per sezonin e plazhit. Dhomat jane te bollshme, te kompletuara me krevat dopjo, krevat tek, krevat protativ, kuzhine gatimi, TV, frigorifer, kondicioner dhe Tualet te kompletuar.
Mjedisi perreth eshte i gjelberuar dhe ne dispozicion te pushuesve dhe femijeve per tu argetuar.
Jeni te mirepritur te kaloni pushime sa me te rehatshme.
Adresa: Lagja "7 Pallatet" Uji i Ftohte, kryqezimi te Saint Tropez
Nr.Cel: 0692160346
Cmimi: 20000 leke (te vjetra) Nata
Per prenotime 2 javore ka zbritje cmimi.

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Dajko