Jap kabina me qera

Numri i njoftimit: 9853 | Postuar në: 23.06.2014, 13:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Jap me qera per sezonin turistik kabina plazhi.
Dhomat jane komode, te kompletuara dhe te pajisura me kondicioner.
Nese doni te kaloni pushime sa me te rehatshme, ju sugjerojme ti kaloni ne Kabinat tona prane portit te Jahteve Orikum.
Cmimi: 30000 Leke (te vjetra)
Nr.Tel: 0698949181

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Neritan