Orikum-Vlore, jap me qera garsonier 35 m² 2.000 Leke/nata

Numri i njoftimit: 9880 | Postuar në: 26.06.2014, 22:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit. Dhomat jane te pajisura me ambient dhe ene gatimi. Vend parkimi per makinen tuaj. Ju mirepresim!
Artani Cel. : +355694722769

 Vlorë

Dërgo E-mail

 Artan L.