DHOMA PLAZHI FAMILJARE DHE GARSONIERE NE- KSAMIL-SARANDE

Numri i njoftimit: 9894 | Postuar në: 16.05.2015, 14:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Kemi Dhoma Plazhi Familjare dhe Garsoniere te bollshme me krevat dopjo+krevat tek .guzhine banjo ,dhomat jane te paisura me kondicjoner,televizor/internet dhe frigorifer...Shtepia permban verande te bollshme,ghelberim dhe parkim te siguruar......JU MIREPRESIM NE KSAMIL

We have familiary and garsonier large rooms equiped with double and single bad, kitchen,bathroom,air condicioner,television,/internet,fridge...there is included a large balcony ,green spaces and safe parking.WELCOME TO KSAMIL

 Sarandë

Dërgo E-mail

 SHERIF SHAHINAJ