HP Indigo E-Print Pro +

Numri i njoftimit: 9896 | Postuar në: 28.06.2014, 21:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


HP Indigo E-Print Pro +
Katër-ngjyra printer digital
Viti: 2000
SN: 5154
Ka shtypur: 13 mio
gjendja Excellent
Në dispozicion: të drejtpërdrejtë per shitje.
Moderne 4-color printer digital me mundësi për printime te ndryshueshme, furnizues universale dhe 1/1
RECTO / verso (i dyfishtë) shtypjen në një afat. Me RIP dhe platformë pune të përshtatshme për rrjetet. që vjen
me shumë konsumit, ngjyrat, pips etj Përfshirë software origjinale.
Min. Madhësia: mms 175x155
Max. Madhësia: mms 320x464
Speed​​: 1,000-4,000 sh / orë.
13,500 €
Gjermani
Skype:Fatmir Gjojdeshi
Cl:+306948253529

 Përmet

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi