Dhoma plazhi familjare ne -KSAMIL-SARANDE-ALBANIA

Numri i njoftimit: 9898 | Postuar në: 28.06.2014, 22:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


kemi dhoma plazhi familjare.dhomat permbajne krevat dopjo +tek.guzhine banjo.kondicioner dhe televizor.ambjenti i jashtem ,verande gjelberim dhe parkim i siguruar ...etj

 Sarandë

Dërgo E-mail

 LEONARD SHAHINAJ