motorrkorrese

Numri i njoftimit: 9918 | Postuar në: 01.07.2014, 10:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


mtotorrkorrese bari lambardini ,ne gjendje te mire kamio dhe pjese xhenerike ,,,gomat i ka te reja /,pervech motorri ,motorrin e kam djegur per fain tim ,e kam lene pa vaj lubrifikues ,,,e shes per arsye se nuk jam ne shqiperi kohen e barit ..motorrkorreses i mungon vetem motorr ose iparim i tij ...chmimi i arsyshem ...diskutushem

 Meti