Jepen me qera per pushime verore, Garsoniere dhe Apartamente

Numri i njoftimit: 9944 | Postuar në: 03.07.2014, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Disponoj Garsoniere dhe apartamente ne vendin e quajtur "Uji i Ftohte" Vlore
Jane te kompletuara me guzhine, lavatrice dhe kondicionere, e uje 24 ore
Jane rreth 30 m larg plazhit publik, ne katin e II te pallatit.
Per me teper info telefoni:
Robert + 355 692385781

 Vlorë

Dërgo E-mail

 robert