SHITET Ford Courier

Numri i njoftimit: 996 | Postuar në: 29.11.2012, 19:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Courier

Viti: 1996

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Pik-up

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina esht ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike,

 Kurbin

Dërgo E-mail

 gjergji