Shesim mjalt bio t nje cilesie t dhe qumesht blete me porosi

Numri i njoftimit: 9970 | Postuar në: 06.07.2014, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.250 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Jam nje person q prej vitesh kam ndertuar kete lloj aktiviteti ekonomik n qytetin e sarandes.Ne mund t prodhojm deri ne 2000 kg mjalt bio cdo vit per t perballur kerkesat e konsumatoreve. Mjalti mund t shitet me shumice ose me pakice.Qumeshti i bletes vetem me pakice.Per produkte t tjera bletesh ne punojme vetem me porosi.

 Sarandë

Dërgo E-mail

 Baki Sulozeqi