Super Fustan nga firma e njohur Angleze Boohoo

Numri i njoftimit: 9997 | Postuar në: 08.07.2014, 19:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: L

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 3.500 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje Fustan nga firma Angleze Boohoo, masa L\Xl i ri me Etikete.Ngjyra e Fustanit eshte tamam si ne foto.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Edlira