Super Oferte-Fustan Anglez me nje cmim fantastik

Numri i njoftimit: 9999 | Postuar në: 09.07.2014, 11:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: L

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 3.900 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Nje super Oferte per nje Super Fustan,Nje fustan i kuq per nje dite te thjeshte pune ose pse jo edhe per nje mbremje jashte me mikeshat tuaja, vjen tani per ju me nje cmim fantastik vetem 3900 leke, perbehet nga nje material cilesor, pambuk si edhe elastine qe te qendroje bukur pas trupit.Fustani eshte i ri me etikete, I pershtatshme per trupat L, por nga materiali elastik mund te beje edhe per trupat XL.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Edlira