Fillimi >> Rezultati i kërkimit PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA

PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA

Kthehu
Numri i njoftimit: 137 | Postuar në: 21.09.2014, 21:43 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
 
Lloji i shpalljes Shitet
Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Aparate Fitnes komplete Station
 
Çmimi: 10 €.
Përshkrimi:

SHESIM PAISJE TE PERDORURA PER PALESTRA TE MARKAVE ME TE MIRA PERENDIMORE, si technogym, panatta apo life fitness. NE MAGAZINEN TONE MUND TE GJENI PALESTRA KOMPLET APO VEGLA TEK E TEK. DISPONOJME GJITHASHTU PAISJE KARDIO SI PISTA VRAPIMI, BICIKLETA, ORBITREK, STEP ETJ. CEL 0692281621.

Lokacioni: Elbasan   Ofertuesi: dritankadilli
      0692281621