Fillimi >> Rezultati i kërkimit disqe benci AMG

disqe benci AMG

Kthehu
Numri i njoftimit: 3479 | Postuar në: 24.06.2013, 10:51 Promote Promovo Refresh Përditëso Modify Ndrysho Delete Fshij
 
Lloji i shpalljes Shitet
Shkëmbim i mundshëm
Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe
 
Çmimi: I negociueshëm
Përshkrimi:

shes disqe benci alumini AMG me goma pirelli te ardhur nga anglia 18/35 265, cmimi 500 Euro, nr 0682066244

Lokacioni: Tiranë   Ofertuesi: miri
      0682066244