Shiten rafte dhe banak farmacie

Numri i njoftimit: 27723 | Postuar në: 12.01.2016, 14:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 11 rafte me kondra bufe dhe banak 3.5 metra per farmaci, te pershtatshme dhe per biznese te tjera si kanceleri, librari etj. Cmim i diskutueshem.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Edi