Shtepi Me Qera

Numri i njoftimit: 59629 | Postuar në: 11.05.2017, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shtepia eshte 2 kateshe
Kati i pare jepet me qera
2+1 i mirembajtur
Ndodhet te ish parku i autobuzave prane kompleksit kristal 2

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Xhimi Dyrmishi