Shtepi Banimi me kopesht

Numri i njoftimit: 9875 | Postuar në: 26.06.2014, 10:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Përshkrim
Shitet Shtepi e ulet, tek lagja nr 7, prapa ish depos se cigares,ne Durres.
(Cezmja e feres qe i thone)me bace dhe me truall,porta me hekur,parking i bollshem dhe i shtruar me beton, Shtepia e e re dhe e perfunduar.Ajri paster,per 10 min me kembe, del ne plazhin e Currilave.15 min larg qenders ne kembe. Me vehte.Me dy dhoma gjumi nje sallon pritje, guzhine,banjo.me banjo jashte dhe nje plevice.Mundesi per te bere nje hyrje tjeter ne oborr.Mundesi per te ngritur dhe nje kat me siper. e hipotekuar me dokumenta te regullta. E shes per arsye se jam ne emigracion.
Fatmir Gjojdeshi (6) ne skype.
Tel +302104204656
C.+306948253529
Athine.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjiojdeshi