Volkzwagen golf 3. 1.6 benzin+gaz kamjo manuale me kondic

Numri i njoftimit: 37902 | Postuar në: 13.08.2019, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1996

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.800 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Volkzwagen golf 3. 1.6 benzin+gaz kamjo manuale me kondicioner tapiceri shume e paster gomat 70% ne gjendje te mire pune me sherbime te kryera si rrip faze kit, pomp uji rrip dinamo, vaj filtra, vaj kamjo, alkol frenash, freksion i sapo ndrruar sachss, ferrota para mbrapa, pistoncinat e frenave te katra, kondicioneri i sapo ndrruar gazi R134a Nevada bateria e makines sapo ndrruar Bosch, gjendja shume e mire tregojne dhe vet fotot. Dokumentat i skadojne i /8/ 2018.Cmimi 1800 euro i pa diskutueshem .Te interesuarit te telefonojne :Cel:+355693850355 ose +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin