Ofroj dhoma(banesa0 plazhi me qera ne Durres

Numri i njoftimit: 3832 | Postuar në: 25.07.2013, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ofroj dhoma plazhi (banesa) te tipit garsoniera(dhome+banjo) dhe apartamente 1+1(dy dhoma+banjo). Ky kompleks me 10 banesa plazhi ndodhet ne nje zone te qete,ne Stacionin Apollonia , Plazh Durres, 100 m para se me shku te rrota e kuqe ose perballe Supermarket Emi, ne nje distance 100 m larg plazhit. te gjitha dhomat kane nga 4-5 krevate,banjo te vecante,nje kuzhine te vogel me gatu vete,frigorifer,Televizor me kabllor qe i kap edhe kanale te kosoves, internet wireless,parking,ballkon etj. Cmime te mira qe sipas sezonit dhe ditqendrimeve shkojne nga 9-13 euro/nata per nje garsoniere dhe nga 13-17 euro/nata per nje hyrje 1+1. Ju mirpresim kompleksi Engjerjt, familja Ardian Naqellari mobil +355 682049129, e-mail naqellari.ardian@yahoo.com

 Durrës

Dërgo E-mail

 Ardian Naqellari