Shes apartament 2+1 prane stadiumit Dinamo

Numri i njoftimit: 70040 | Postuar në: 26.09.2019, 07:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 73

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes apartament 2+1 me siperfaqe 73 m2 neto me hipoteke.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh.Apartamenti eshte i rregulluar dhe me mobilim mjaft luksoz.Apartamenti ndodhet te stadiumi dinamo prane sheshit willson.Shitet me cmim 75000 euro.Tel 00355682812116

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 ALESIO