Apartament me qera vjetore Durres Plazh

Numri i njoftimit: 79464 | Postuar në: 21.12.2018, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 105

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 5

Çmimi: 200 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh .
Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit nën tokë.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim te një pallati 7 katësh me sip 105 m2.
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afër detit në rrugen kryesore të plazhit SH4 në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës dhe e populluar gjate gjithe vitit me shërbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka të ndryshme,farmaci,postë,urgjencë ,sherbim urban...
Uje i marrë nga rrjeti 24 ore.Dhome ndënje me hapësire dhe dritë e pozicionuar nga lindja dhe me dalje në ballkon, dhoma martesore me hapësire dhe banjo,dhoma e femijëve me banjo ,dritë dhe e një pozicioni të veçantë.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 20€ mujore.
Per informacion cell.00355698576608. 00393343977406

Ju lutemi shikoni fotot ne linkin me poshte

http://www.flickr.com/photos/86747668@N02/

 Durrës     Durrës

 Laura