Shitet volkswagen phaeton

Numri i njoftimit: 85658 | Postuar në: 03.06.2020, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Phaeton

Viti: 2005

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet makine Volkswagen Phaeton 5500 euro.ngjyre e zeze me letra te rregullta full opsion.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 si dhe ne WhatsApp

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Alban