Shitet Mercedes Benz C-Class 200 , 2010 , e zezë

Numri i njoftimit: 85664 | Postuar në: 20.10.2019, 18:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 200

Viti: 2010

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Mercedes Benz C-Class 200 , viti 2010 në gjendje perfekte, Të gjitha shërbimet e bëra, vaj filtra dhe letrat e sapo paguara . Makina është e gatshme për çdo provë. Motorr perfekt . Makina ndodhet ne Durres.
Specifikat dhe opsionet:
- Motorri 2148CC
- Ngjyra e zezë
- Interiori ngjyrë bezhë
- Sedilet me levizje elektrike
- Sedilet me ngrohje
- Timoni lekure multifunksional
- Kambio manuale
- Tempomat (pilot automatik)
- Kontroll individual i presionit te seciles gome
- Navigator

Cel, 0693253682

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 soni