Shitet Apartament 3+1 Me 2 Ballkone

Numri i njoftimit: 88988 | Postuar në: 12.09.2020, 11:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament me pamje te mrekullueshme nga deti në rrugën Gjergj Araniti. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese me cilësi të mirë e pajisur me ashensor, ka një sipërfaqe totale prej 160m2 + garazh 17m2 dhe eshte pjeserisht e mobiluar . Prona përbëhet nga: 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhinë të përbashkët, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh.Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite te prona.

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Bledar Mulla