Shiten 2 apartamente ne zonen e Freskut

Numri i njoftimit: 90119 | Postuar në: 22.03.2020, 08:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 600 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 apartamente ne zonen e Freskut,Rruga e Dajtit..Apartamentet jane njeri 1+1 me siperfaqe 75 m2 dhe tjetri 2+1 me siperfaqe 106m2.Apartamentet jane me hipoteke dhe ndodhen ne katet e 3 dhe te 4 te nje pallati 6 katesh,ndertim i vitit 2015.Apartamentet shiten vec e vec me cmim 600 euro/m2.Tel 00355695291520

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin