Shitet 4000 m2 toke ne Tale Lezhe

Numri i njoftimit: 93105 | Postuar në: 28.06.2023, 18:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 4000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 210.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet 4000 m2 toke ne Tale Lezhe. Toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 4000 m2. Toka ndodhet buze rruges 120 m larg nga bregu i detit ,ne nje zone ku jane bere shume ndertime dhe hotele per Turizem. Toka shitet me 55 euro m2 .toka mund te shitet edhe e ndare pra: 1000 m2 = 55000 euro. Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo