13 Pri
20:35
13 Pri
12:20
100.000 Lekë

Tiranë > Selvia, Medreseja

Pajisje Elektrike dhe Elektronike

07 Pri
21:50
07 Pri
09:34
05 Pri
18:39
05 Pri
17:45
1 €

Lushnjë > Kolonjë

Makineri industriale

03 Pri
11:19
03 Pri
10:28
7.000 Lekë

Elbasan > Cërrik

Vegla mjete profesionale

02 Pri
21:05
02 Pri
13:16
24 Mar
19:33
20 Mar
13:45
50.000 Lekë

Tiranë > Selvia, Medreseja

Pajisje për Dyqane

20 Mar
13:36
5.000 Lekë

Tiranë > Selvia, Medreseja

Kontaktet e biznesi

18 Mar
21:03
14 Mar
10:28
14 Mar
07:41
06 Mar
15:18
04 Mar
19:19
01 Mar
20:30
300.000 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Prodhim dhe pajisje industriale

01 Mar
20:30
28 Shk
20:37
24 Shk
10:37
200 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Makineri industriale

22 Shk
12:13
750 €

Ndërmarrje

Tiranë > Qendra

Pajisje Elektrike dhe Elektronike

19 Shk
13:53
1 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Pajisje për Dyqane

14 Shk
19:26
13 Shk
20:31
13 Shk
12:25
10 Shk
18:08
04 Shk
14:51
190 €

Ndërmarrje

Tiranë > Ali Demi

Bujqësi dhe Kafshët e farmës

02 Shk
18:03
I negociueshëm

Sarandë > Sarandë

Të tjera

30 Jan
15:06
26 Jan
13:16
7.000.000 Lekë

Gjirokastër > Gjirokastër

Vegla mjete profesionale

25 Jan
00:26
50 €

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Ushqim, Gatim, Gastronomi

24 Jan
22:06
24 Jan
18:42
Faqja 6 nga 17