19 Sht
12:46
12 Nën
13:44
29 Gsh
17:06
26 Maj
09:25
600 Lekë

Ndërmarrje

Elbasan > Belsh

Vaj për gatim

18 Shk
08:06
06 Shk
23:29
02 Dhj
23:54
400 €

Durrës > Manzë

Pije

23 Tet
17:20
07 Maj
23:37
28 Pri
18:54
100 Lekë

Ndërmarrje

Durrës > Katund i Ri

Ushqim të shëndetshëm – BIO

24 Pri
21:23
1.000 €

Elbasan > Elbasan

Pije

09 Mar
17:55
09 Mar
09:30
600 Lekë

Durrës > Xhafzotaj

Birra dhe pije alkoolike

09 Mar
09:24
400 Lekë

Durrës > Xhafzotaj

Verë / Champagner

09 Maj
14:16
24 Pri
16:56
30 Nën
19:16
5 €

Dibër

Të tjera

14 Maj
20:16
12 Maj
05:01
I negociueshëm
26 Mar
18:09
400 Lekë

Tiranë

Pije

22 Mar
21:59
I negociueshëm

Përmet

Të tjera

16 Dhj
16:02
20 Nën
16:29
450 Lekë

Tiranë

Pije

30 Sht
21:23
40 €

Kukës

Fruta

03 Sht
14:51
I negociueshëm

Ndërmarrje

Shkodër

Verë / Champagner

13 Gsh
19:12
27 Krr
22:32
10 Maj
19:20
06 Mar
19:59
08 Jan
19:14
I negociueshëm
08 Jan
17:00
400 Lekë

Elbasan

Pije

Faqja 1 nga 2